להזמנות ויצירת קשר: 1700-700-790

עגלת קניות

תנאי שימוש באתר

מנהלי האתר 
“פט פלנט” הינו אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות לצרכי מוצרים לחיות מחמד, כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות ל”פט פלנט”.

אופן הקנייה
רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. כמו כן, באזורים מסויימים בארץ רשאי הלקוח לשלם במזומן וזאת רק לאחר שווידא מול שירות הלקוחות הטלפוני כי אכן קיים אופן תשלום זה באזור מגוריו. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות , התמונות נועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים , משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת , כמו כן ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה על שרתי האתר ולהמשיכה במועד מאוחר יותר, בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה .

התמונות באתר הן להמחשה בלבד. צבעי המוצר יכולים להשתנות ע”פ הזמינות במלאי. אם צבע המוצר קריטי ללקוח עליו לבקש מנציג השירות בירור על הצבע העדכני של המוצר לפני ביצוע הרכישה.

אין אחריות על שבר של שום מוצר.

לפני הזמנה ושימוש במוצרי אילוף שונים (גדרות גורים, כלובי רשת, כלובי הטסה, קולרי אילוף, קולרים להפסקת נביחות וכל מוצר אחר) מומלץ לקבל הדרכה מאיש מקצוע. מוצרים אלו דורשים תהליך הסתגלות ולמידה ובמידה ואין ללקוח את הידע הדרוש לשימוש נכון בהם יש לפנות לאיש מקצוע לקבלת הדרכה.

בעת ביצוע ההזמנה בבקשה הקפידו לכתוב פרטי כתובת מלאים: עיר,רחוב,מספר בית,מספר דירה,מספר קומה, קוד כניסה לבניין או לחצר, סימן זיהוי על דלת הבית או הדירה. פרטים אלו יסייעו לשליח למצוא את הכתובת ולהניח עבורכם את החבילה במקום הנכון. פט פלנט לא תישא באחריות עבור משלוח שהלקוח אישר את השארתו מחוץ לדלת.

מידע בנוגע לפורמולות של מזון, אחוזים של ערכים תזונתיים או כל מידע אחר המופיע באתר הוא מידע כללי בלבד וייתכנו שינויים שלא מעודכנים באתר. אם ידועה רגישות מסוימת לרכיב תזונתי כזה או אחר או שיש דרישה תזונתית קריטית אחרת, על אחריות הלקוח לבקש שנשלח לו צילום של המדבקה העדכנית על גב המוצר וזאת לפני הזמנתו.