להזמנות ויצירת קשר: 1700-700-790

עגלת קניות

מידע על המשלוחים

אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ ללא עלות דמי משלוח כל עוד קיים מינימום הזמנה של 150 ש"ח. לקוח המעוניין לבצע הזמנה שעלותה לא עולה על 150 ש"ח יוכל להוסיף דמי משלוח בהתאם לסוג המשלוח, משקל החבילה ותוכנה וכל זאת בתיאום מול שירות הלקוחות הטלפוני.
פט פלנט רשאית לבחור את אופן המשלוח ואחראית לעדכן את הלקוח באיזו צורה תגיעה אליו הזמנתו. משלוח פריטים בעלי משקל כולל של מעל 5 ק"ג או נפח גדול במיוחד ישונע ע"י עובדי פט פלנט או ע"י שמוש בשירותי לוגיסטיקה של חברות חיצוניות ויסופקו עד לביתו או למקום עבודתו של הלקוח (בהתאם לבחירתו). פט פלנט תתאם טלפונית עם הלקוח את האופן והמועד בו ישלחו הפריטים.
פריטים קטנים בעלי משקל נמוך ייתכן ויישלחו ע"י דואר חבילות רגיל. במקרה זה הלקוח יקבל לביתו הודעה על חבילה הממתינה לו בסניף הדואר הסמוך למקום מגוריו ועליו לקחת את החבילה בעצמו ועל אחריותו.
לפט פלנט הזכות המלאה להחליט האם המשלוח יעשה באמצעות שרותי לוגיסטיקה של דואר ישראל או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים או באמצעות עובדי פט פלנט. וכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי. בכל מיקרה אופן המשלוח וזמני האספקה יתואמו מול הלקוח לפני הוצאת ההזמנה אל הפועל.
מועדי האספקה משתנים בהתאם לסוג המשלוח ולתוכן ההזמנה והם נקבעים על סמך תקנון החברה המבצעת את השליחות ועל אחריותה וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה. במידה והלקוח לא יימצא בכתובת אותה מסר יתואם עמו מועד אספקה חדש.

במקרים בהם אזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות חריגות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תימסר על כך הודעה לצרכן תוך יום עסקים ויתאפשר לו לבחור בין המתנה לקבלת מוצר חלופי או ביטול העסקה והשבת מלוא כספו.

זמן אספקה כללי עד שלושה ימי עבודה. ביישובים מסויימים זמן האספקה יכול להיות עוד באותו היום.

החזרת מוצרים
על מנת להחזיר מוצר יש לצרף אליו את חשבונית הקניה המקורית.

החזרת שקי מזון:
לקוח יוכל להחזיר שק מזון כל עוד עמד בתנאים הבאים:
המזון חייב להשלח אל פט פלנט באריזתו המקורית.
השק חזר אל מחסני חברת פט פלנט בתוך כ-10 ימים מיום קבלתו אצל הלקוח. אחריות החזרת השק והעלויות הכרוחות בכך יהיו על הלקוח.
החזרת השק תתואם מראש מול נציג שירות לקוחות טלפוני.
יש לציין כי במידה ותיהיה אפשרות לפט פלנט לסייע ללקוח בהחזרת השק אל מחסניה תנתן עזרה זו.
על הלקוח מוטלת האחריות לברר את נוהל החזרת השק אל מחסני החברה בהתאם למקום מגוריו וזאת לפני שאישר את ההזמנה טלפונית.

מוצרים שאינם מוצרי מזון (מוצרים שאינם בעלי תוקף):
הצרכן רשאי לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך. בביטול עסקה עקב פגם אין לחייב בדמי ביטול.

מוצרים שאינם שקי מזון אך נושאים תאריך אחרון לשימוש (כגון משחות שיניים, חטיפים, תוספי ויטמינים וכד') יוכלו להשלח חזרה אל פט פלנט בתוך 14 ימים מיום קבלתם ע"י הלקוח כאשר הם ארוזים באריזתם המקורית ולא נעשה בהם כל שימוש.

אחריות מוצרים
במקרים בהם עלות המוצרים הינה 400 ש"ח ומעלה ולא ניתן לאתר את היצרן/יבואן, תחול האחריות על העסק המוכר והוא יכנס בנעלי היבואן/יצרן, כמחויב מכוח החוק.