סל הקניות שלך ריק.
יצירת קשר
מותגים
עזרי אילוף
כלבים
מציג:
מיין עפ"י:
מציג: רשימהטבלה
ערכה הכוללת: 1 בקבוק הנקה  (500CC) + פטמה 2 פטמות נוספות 1 מברשת לניקוי..
₪30
בהסתמך על 0 חוות דעת.
כלבים מכל הגדלים נוטים למשוך את מי שמטייל איתם עם קולר או רתמה רגילים. זאת בשל אינסטיקט טבעי למשוך כנגד לחץ. ראשיית הג'נטל לידר מתנגדת לאינסטיקט זה בשתי דרכים: 1. הלחץ מופעל על חלקו האחורי של הצוואר (בניגוד ללחץ על חלקו הקידמי כאשר מדובר בקולר רגיל) וזה מפחית את הדחף של הכלב להתנגד ללחץ. 2. רא..
₪130
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רשת המורכבת מ-8 צלעות המאפשרת תיחום של חלק בתוך הבית או בחצר בו ניתן לסגור את הכלב. רוחב כל צלע: 64 ס"מ. גובה כל צלע: 107 ס"מ. ניתן לחבר את הרשת לפתח של כלוב האילוף...
₪319
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רשת המורכבת מ-8 צלעות המאפשרת תיחום של חלק בתוך הבית או בחצר בו ניתן לסגור את הכלב. רוחב כל צלע: 64 ס"מ. גובה כל צלע: 124 ס"מ. ניתן לחבר את הרשת לפתח של כלוב האילוף...
₪389
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רשת המורכבת מ-8 צלעות המאפשרת תיחום של חלק בתוך הבית או בחצר בו ניתן לסגור את הכלב. רוחב כל צלע: 61 ס"מ. גובה כל צלע: 61 ס"מ. ניתן לחבר את הרשת לפתח של כלוב האילוף...
₪210
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רשת המורכבת מ-8 צלעות המאפשרת תיחום של חלק בתוך הבית או בחצר בו ניתן לסגור את הכלב. רוחב כל צלע: 64 ס"מ. גובה כל צלע: 91 ס"מ. ניתן לחבר את הרשת לפתח של כלוב האילוף...
₪289
בהסתמך על 0 חוות דעת.
גדר וירטואלית לכלב. ניתן לכוון את הטווח לעד 30 מטר רדיוס. עמיד במים. * עלות קולר נוסף- 1200 ש"ח. לכלבים במשקל 3.5 ק"ג ומעלה. כולל דגלים לסימון השטח. כולל מדריך שלם לשימוש בערכה. ** על מוצר זה אין אחריות**..
₪2500
בהסתמך על 0 חוות דעת.
d-fance מערכת גדר וירטואלית לכלב חכמה המאפשרת הגבלת תנועת הכלב לאיזורים לא רצויים בשטח פתוח מבלי להקים גדרות ומחסומים. 3 שנים אחריות יצרן, עמיד במים...
₪1200
בהסתמך על 0 חוות דעת.
גדר וירטואלית לכלב בינוני. נמאס לכם שהכלב בורח מהחצר... הגיע הזמן לשים קץ, פשוט קוברים את הכבל החשמלי המצורף(150 מטר) לאורך האיזור אשר אותו אנו רוצים לתחום, עונדים לכלב את הקולר החשמלי, מפזרים את הדגלים לאורך הכבל וזהו כל שנשאר הוא ללמד את הכלב (בעזרת החוברת המצורפת) מה מותר ומה אסור. הערכה כו..
₪1199
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מרחיק חיות מכיל תערובת ייחודית של שמנים ארומטיים טבעיים. השמנים אינם מזיקים לבני האדם, אלא אינם נעימים לכלבים וחתולים, שהם בעלי חוש ריח חזק ביותר. כאשר משתמשים בתכשיר לפי ההנחיות, ניתן לאלף כלבים וחתולים להתרחק מאיזורים מסוימים כגון: מדשאות גינות, דלתות, פחי אשפה, שבילים וכדומה. ניתן לשימוש..
₪75
בהסתמך על 0 חוות דעת.
הלטי תוצרת טריקסי. רתמת ראש לכלבים המיועדת לסייע בתהליך האילוף ולהקטין את עוצמת משיכת הכלב בזמן ההולכה. השימוש בהלטי נעים יותר לכלב ומונע לחץ נפשי. ההלטי מעניק למוליך הכלב כוח רב היות והרתמה יושבת על איזור האף שהוא איזור רגיש ולכן אין צורך בהפעלת כוח רב (מספיק תיקון קל על מנת להשיג את תשומת..
₪99
בהסתמך על 0 חוות דעת.
איך זה עובד? במידה והכלב "גורר" אותך או מנסה לאסוף זבל מהרחוב או מתנהג בתוקפנות כל שעליך לעשות הוא למשוך את הרצועה כלפי מעלה (כך יתהדק ההולטי סביב הפה) והכלב יבין שאתה המנהיג ואתה אוסר עליו לנהוג באופן זה או אחר. ההולטי עובד מהר יותר וטוב יותר מאשר קולר החנק וזאת מבלי לגרום כאב לכלב. יש לבח..
₪109
בהסתמך על 0 חוות דעת.
סט בטריות לקולרים של חברת פטסייף מהדגמים: 1. PBC19 - קולר חשמלי 2. PUSB 150 19 - קולר קולי על מוצר זה אין אחריות!..
₪99
בהסתמך על 0 חוות דעת.
30 יחידות לכל שלבי החיים. מוצר שפורסים על הריצפה והוא מהווה משטח סופג. גודל החיתול הוא 56*56 ס"מ. החיתולים: * בריח לבנדר * אנטי בקטריאלים * בעלי שכבה עליונה לייבוש מהיר * בעלי שכבה אמצעית עם כושר ספיגה מוגבר * בעלי שכבה תחתונה אטומה לנזילות ולטפטופים * בעלי פסי הדבקה מיוחדים למניעת..
₪45
בהסתמך על 0 חוות דעת.
טאג ג'אג בינוני. כלי האכלה ומשחק לכלב. במקום לשים לכלב את האוכל בצלחת, פשוט ממלאים את הבקבוק ותוך כדי משחק המזון נשפך החוצה. אידאלי לכלבים אשר סגורים רוב היום בבית. הבקבוק חזק במיוחד ואינו ניתק לפירוק על ידי הכלב. מיועד לכלבים שמשקלם מעל ל- 18 ק"ג...
₪120
בהסתמך על 0 חוות דעת.
טאג ג'אג קטן. כלי האכלה ומשחק לכלב. במקום לשים לכלב את האוכל בצלחת, פשוט ממלאים את הבקבוק ותוך כדי משחק המזון נשפך החוצה. אידאלי לכלבים אשר סגורים רוב היום בבית. הבקבוק חזק במיוחד ואינו ניתק לפירוק על ידי הכלב. מיועד לכלבים שמשקלם עד 18 ק"ג...
₪85
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מכשיר גאוני שמשמיע קול אולטראסוני בכל פעם שנשמעת נביחה של כלב. יעיל לטווח של עד 15 מטר. עמיד במים. יש צורך בסוללה 9V **אחריות על מוצר לא תקין במשך 12 חודשים** **אין אחריות על מוצר תקין שהכלב לא מגיב אליו**..
₪500
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מחסום בד לכלב מידה היקף צוואר היקף אף XS 12-28 ס"מ 12 ס"מ XS-S 14-28 ס"מ 16 ס"מ S-M 15-36 ס"מ 20 ס"מ ..
₪29
בהסתמך על 1 חוות דעת.
מיכל מילוי לקולר מונע נביחות ספריי של חברת פט סייף...
₪89
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מוצר המרחיק את חיות המחמד מכל מקום בו הן אינן רצויות (חצרות/גינות). מיועד לשימוש מחוץ לבית. למכשיר יש "מרחב מוגן" . ע"י שימוש בחיישן של חום ותנועה המכשיר מזהה כניסה של חיית המחמד אל המרחב המוגן ומיד מפעיל תדר גבוה שמרתיע ודוחה את חיית המחמד מאותו האיזור. החיישן מזהה חום ותנועה בטווח של עד 6 מטר. המ..
₪200
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מוצר המרחיק את חיות המחמד מכל מקום בו הן אינן רצויות (מיטות/רהיטים או מקומות מסוכנים). מיועד לשימוש בתוך הבית. למכשיר יש "מרחב מוגן" . ע"י שימוש בחיישן של חום ותנועה המכשיר מזהה כניסה של חיית המחמד אל המרחב המוגן ומיד מפעיל תדר גבוה שמרתיע ודוחה את חיית המחמד מאותו האיזור. לחיישן טווח של עד 2 מטר. ..
₪200
בהסתמך על 0 חוות דעת.
8012526022390 750 מ"ל תרסיס מוכן לשימוש המיועד להרחיק יונים ובעלי כנף אחרים מאזורי נחיעתה חיצוניים לבית כגון: מרפסות, אדני חלונות, גגות וכו'. התרסיס מכיל תערובת של חומרי ריח ומים המיועדים לדחיית בעלי הכנף. מיועדים לשימוש על משטחים העמידים בפני מיעם. אופן השימוש: לפני הריסוס יש לנקות היטב ..
₪69
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מאפשר למנוע מהכלב מלהתקרב לחפצים מוגדרים בבית, כמו לדוגמא: פח אשפה, ספה, מיטה וכו'. אין צורך באימון או בתרגול, ברגע שהכלב מתקרב לחפץ שהוגדר הקולר משמיע קול שרק הכלב שומע ומונע ממנו להתקרב אליו...
₪550
בהסתמך על 0 חוות דעת.
משרוקית מיוחדת לאילוף או לתקשורת עם כלבים. המשרוקית משדרת בתדרים גבוהים שהכלב מגיב אליהם טוב יותר ממשרוקית רגילה. ניתן לקבוע את תדר המשרוקית על ידי סיבוב הבורג שבתחתית המשרוקית. במשרוקית זו משתמשים לאילוף/תקשורת עם כלבים גם בצה"ל וגם במשטרה...
₪29
בהסתמך על 0 חוות דעת.
משרוקית על קולית. משרוקית מיוחדת לאילוף או לתקשורת עם כלבים. המשרוקית משדרת בתדרים גבוהים שהכלב מגיב אליהם טוב יותר ממשרוקית רגילה. ניתן לקבוע את תדר המשרוקית על ידי סיבוב הבורג שבתחתית המשרוקית. משרוקית זאת משדרת בתדר חלש הרבה יותר לאוזן האנושית...
₪49
בהסתמך על 0 חוות דעת.
ערכת גרירה מקצועית מהמותג האיכותי המוביל Ruffwear. הערכה כוללת: רתמה לכלב. חגורה לנגרר: חגורת מותן המתיישבת על מותן הנגרר וניתנת להלבשה גם סביב ירכיו (בדומה לרתמות סנפלינג). החגורה מכילה כיסים ומקום לבקבוק מים. חגורת המותן מתאמיה להיקפים שבין 68-123 ס"מ. רצועת גרירה המחברת בין הכלב לחגורת..
₪729
בהסתמך על 0 חוות דעת.
פאוץ חטיפים. מכיל מגנט לסגירה מהירה...
₪89
בהסתמך על 0 חוות דעת.
פאוץ לחטיפים של חברת טריקסי. ניתן לתלות על החגורה. קוטר: 8 ס"מ גובה: 10 ס"מ..
₪35
בהסתמך על 0 חוות דעת.
50 מ"ל התכשיר יוצר במיוחד לסייע לחיבוך הכלב בעשיית צרכים במקום שנבחר ע"י בעליו. הפאפי טריינר מופק מצמח מיוחד אשר מושך ומגרה את הכלב למקום המסויים. הוראות שימוש: שים מספר טיפות על עיתון והנח את העיתון במקום הרצוי. תן לכלב להריח את העיתון. יש לחזור על התהליך בתדירות במיוחד כשכלבך מתעורר, לפני הש..
₪50
בהסתמך על 0 חוות דעת.
120.5 גרם ג'ל פווי- החומר המר ביותר על פני כדור הארץ. עוצר ליקוק, נשיכות וכרסום לא רצוי. נטול אלכוהול! 100% טבעי...
₪60
בהסתמך על 0 חוות דעת.
175 מ"ל צ''ו האלט הינו מסייע למנוע מהכלב לשרוט, ללעוס או לכרסם במקומות לא רצויים כגון: רהיטים וחפצים שונים. הוראות שימוש: רסס משטחים או מוצרים נבחרים אחרים ממרחק של 30 ס"מ פעם ביום במשך 3 ימים. סדרת טיפולים זו צריכה להרחיק את חיית המחמד מהמקום המטופל קרוב לחודש. אין לרסס את הכלב עצמו. אין..
₪45
בהסתמך על 0 חוות דעת.
צווארון מתנפח לכלבים ענקיים (היקף צוואר 45 ס"מ ומעלה). מיועד להגבלת התנועה של ראש הכלב לכיוון גופו ולמניעת היכולת של הכלב לגרד או ללקק את הגוף. בניגוד לצווארון רגיל, צווארון קונג קלאווד אינו מגביל את שדה הראיה של הכלב, אינו מציב קושי בזמן אכילה/שתיה ואינו מקשה על ההתנהלות במרחב. הצווארו..
₪170
בהסתמך על 0 חוות דעת.
קולר אילוף עם שלט רחוק של הייצרנית: "אינוטק". למפעיל השלט שתי אופציות פעולה ברגע שזוהתה התנהגות בלתי רצויה של הכלב: 1. השמעת קול בלתי נעים לכלב. 2. מתן זרם חשמלי בעוצמות שונות. לקולר 3 טווחי פעולה: 125 מטר - עלות 800 ש"ח 400 מטר - עלות 1100 ש"ח 800 מטר - עלות 1300 ש"ח הקולר נטען ומגיע ..
₪800
בהסתמך על 0 חוות דעת.
קולר חצי חנק של המותג האיכותי Ruffwear מדגם: Chain Reaction. הקולר מיועד לסייע לאילוף הכלב ע"י השמעת רשרוש השרשרת למתן פקודות, עשוי ברובו רצועת RUFF וחלק קטן עשוי שרשרת.  מעוצב בצורה אידיאלית - לא הדוק מידי לצוואר הכלב.  טבעת אלומיניום בצורת V המאפשרת תפיסה מהירה ובטוחה לרצועה. &n..
₪149
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מוצר של המותג האיכותי PetSafe מדגם: pbc17-13465. קולר חשמלי נטען, לכלבים שמשקלם מעל 18 ק"ג, נגד נביחות. בעל 10 רמות (הולך ומתחזק במידה ולא מזהה תגובה מהכלב). בעל סוללה נטענת (כולל מטען) וצד דיגיטלי. היקף צוואר מקסימלי: 71 ס"מ. ** אין אחריות על השפעת הקולר**..
₪600
בהסתמך על 0 חוות דעת.
דגם : PUSB 150 19 קולר קולי - מפיק קול לא נעים לכלב בכל פעם שהוא נובח. PetSafeהיא החברה המובילה של קולרי נביחות בעולם . קולר נביחות הוא התשובה שלך לנביחות טורדניות. קולר הנביחות הוא דרך בטוחה ואפקטיבית למניעת נביחות . קנה קולר נביחות ושים את הבעיות עם השכנים מאחוריך ! בניסוי שנערך באוניבר..
₪350
בהסתמך על 2 חוות דעת.
קולר שמטרתו השגת שליטה על נביחות טורדניות מחוץ לבית ובתוכו. הקולר אינו מיועד למניעת נביחות הקשורות לחרדה אלא אם כן הומלץ אחרת ע"י מומחה להתנהגות כלבים. הקולר מתיז ספריי ציטרונלה (סוג של עשב אסייתי שעליו מכילים שמן ארומטי) המפריע לכלב. ההתזה פועלת על ארבעה מחושי הכלב (שמיעה, ראיה, חישה והרחה). ציט..
₪449
בהסתמך על 0 חוות דעת.
קולר הנועד למנוע נביחות של המותג האיכותי PetSafe מדגם vbc-10. בכל פעם שהכלב נובח הקולר מפעיל רטט שלא נעים לכלב. אין אחריות על המוצר במידה והוא לא משפיע על הכלב...
₪450
בהסתמך על 0 חוות דעת.
דגם : PBC19 קולר חשמלי - מחשמל את הכלב בכל פעם שהוא נובח. PetSafe ו -Innotek הן החברות הטובות ביותר של קולרי נביחות שקיימות כיום בעולם . קולר נביחות הוא התשובה שלך לנביחות טורדניות. קולר הנביחות הוא דרך בטוחה ואפקטיבית למניעת נביחות . קנה קולר נביחות ושים את הבעיות עם השכנים מאחוריך ! בני..
₪399
בהסתמך על 0 חוות דעת.
קליקר ומקל מסמן מטרה במוצר אחד. מכיל חוברת הסברה (באנגלית) עם טיפים לשיטת האילוף המשתמשת באביזר זה. המקל מתקצר/מתארך ע"פ הצורך...
₪125
בהסתמך על 0 חוות דעת.
הקליקר - אמצעי לאילוף וחינוך הכלב. לפרטים נוספים: http://www.dogedog.co.il..
₪29
בהסתמך על 0 חוות דעת.
מוצר המשלב קליקר עם משרוקית...
₪59
בהסתמך על 0 חוות דעת.
שתי רצועות ניילון: 1. רצועה של 4 מטר 2. רצועה של 6 מטר ניתן להשתמש בכל רצועה בנפרד או לחבר את האחת לשניה לקבלת רצועה באורך של 10 מטר...
₪69
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רצועה איכותית של המוצג Ruffwear מדגם: Just-A-cinch. לטיולים ולממהרים - רצועה שהיא גם קולר למקרה הצורך. ניתן להשתמש בה כרצועה רגילה או ליצור בקצה אחד שלה לולאה המשמשת כקולר חנק (במידה ואבד הקולר או כשיש צורך באילתור מהיר). עשויה חבל טיפוס עבה ואיכותי 10 מ"מ. את הקולר יוצרים ע"י השחלה של הטבעת ס..
₪169
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רצועה איכותית של המותג Ruffwear מדגם: Flat-Out-leash.   רצועה נוחה, עמידה ומעוצבת. ניתן ליצור לולאת החזקה או לחליפין לקשור את הרצועה מסביב למותן המוליך כך שהכלב מחובר למוליך ללא צורך באחיזה בידיים. אבזם מתכת חזק, בטיחותי וקל לשימוש. ידית מרופדת משולבת באבזם פלסטיק הבנויה כחגורה. מיועד..
₪189
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רצועה של המותג האיכותי Ruffwear מדגם: Roamer Leash.   רצועה נוחה המאפשרת לכלב שלך לשוטט ולהתרחק ועדיין להיות מחובר אלייך. ניתן ליצור ידית אחיזה או לחלופין להקיף את מותן המוליך כך שהכלב מחובר אל האדם ללא צורך באחיזה ברצועה. כבל אלאסטי משולב המאפשר מתיחה והתקשרות של אורך הרצועה אבזם מתכ..
₪199
בהסתמך על 0 חוות דעת.
הרצועה עשויה מעור. אורך הרצועה במצב פתוח: 2.5 מטר. אורך הרצועה במצב סגור: 1.2 מטר. רוחב הרצועה: 2 ס"מ ברצועת אילוף זו משתמשים נוהגי הכלבים במשטרת ישראל ובצה"ל...
₪150
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רצועת ניילון 10 מטר לאילוף. מתאימה לכל סוגי הכלבים. בצבעים שונים...
₪55
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רתמת איזי וואקר עוצבה כך שהיא מונעת מכלבך למשוך במהלך הטיול. זמן למידה קצר. מידות היקף חזה: 30 -40 ס"מ לכלב XS 37.5 - 50 ס"מ לכלב S(ג'ק ראסל)  - מחיר 105 ש"ח 50-70 ס"מ לכלב M (בורדר קולי,קוקר ספנייל) - מחיר 115 ש"ח 65-90 ס"מ לכלב L (לברדור,גולדן,רועה גרמני) - מחיר 129 ש"ח 85-..
₪105
בהסתמך על 0 חוות דעת.
שלט "זהירות כלב בחצר!"...
₪15
בהסתמך על 0 חוות דעת.
כמה כיף לצרף את הכלב לטיול. בעזרת תרמיל ה- Palisade תוכלו להאריך את הטיול עם הכלב לטיול של כמה ימים חוויתי ובלתי נשכח. התרמיל בנוי משני חלקים המאפשר שימוש קל, נוח ויעיל. גם טיול קצת יכול להפוך להרבה יותר נח כאשר הכלב סוחב בעצמו את כל הדרוש לו (רצועה/מים/מעט מזון וכו'). תרמיל הנשיאה הוא מוצר המורכב ..
₪699
בהסתמך על 0 חוות דעת.