סל הקניות שלך ריק.
יצירת קשר
מותגים
מזון רפואי
חתולים
מציג:
מיין עפ"י:
מציג: רשימהטבלה
אוביסיטי חתול משקל השק: 3.5
3.5 ק"ג מזון יבש לחתולים הסובלים מהשמנה או מעצירות המגיבה לדיאטה עשירה בסיבים. אינו מתאים במקרים של: * הריון, הנקה וגדילה. הנחיות הזנה: יש לתת מזון זה עד להגעה למשקל המטרה שנקבע על ידי הוטרינר המטפל. הכמות היומית המומלצת נקבעת בהתאם לעודף המשקל. ההזנה צריכה לאפשר הפחתה של 0.5-3% ממשקל הגו..
₪159
מחיר לק"ג: ₪45
בהסתמך על 0 חוות דעת.
הורייזן חתול יורינארי משקל השק: 6.6 ק"ג
6.6 ק"ג מזון מלא נטול דגנים התומך במערכת דרכי השתן. רכיבים עיקריים: חלבון עופות (23% מיובש), קמת תפוח אדמה, שומן עופות, עמילן תפוח אדמה, כוסמת, אפונה, קמח כבד, ציפת סלק סוכר מיובשת, חלבון לאחר הידרוליזה, חלבון תפוח אדמה, שמן סלמון (1.5%), אבקת ביצה, תאית, זרעי פשתה (1.5%), פחמת הסידן, שמרי שי..
₪249
מחיר לק"ג: ₪38
בהסתמך על 0 חוות דעת.
זכר צעיר משקל השק: 3.5
3.5 ק"גמזון רפואי וטרינרי לחתולים זכרים צעירים עד גיל שבע.המזון מגביר תפוקת השתן ומועשר בחלבונים להעלאת מסת הגוף...
₪149
מחיר לק"ג: ₪43
בהסתמך על 0 חוות דעת.
3.5 ק"ג התוויות לטיפול תזונתי: מבחן אלימינציה ובדיקת אלרגיה למזון דרמטיטיס הקשורה באלרגיה למזון גסטרואנטריטיס הקשורה באלרגיה למזון Malabsorption IBD Protein loosing enteropathy פנקראטיטיס מניעה וטיפול באבנים מסוג סטרוויט ומניעה באבנים מסוג אוקסלאט רכיבים עיקריים: חלבון ס..
₪207
מחיר לק"ג: ₪59
בהסתמך על 0 חוות דעת.
1.5 ק"ג **שימוש במזון רפואי מומלץ לאחר התייעצות עם וטרינר**   מזון יבש מלא לחתולים לסיוע בטיפול בבעיות השמנה, סכרת ועצירות. התפקיד של הדיאטה בטיפול בהשמנה אצל החתול הוא להעניק איזון במרכיבי המזון אשר יסייעו לירידה במשקל בקצב מתון ושמירה על מסת גוף רזה של החתול ולכן: שומן הוא בעל ע..
₪99
מחיר לק"ג: ₪66
בהסתמך על 0 חוות דעת.
5 ק"ג מזון יבש מלא לחתולים בוגרים לסיוע בטיפול בדלקות בדרכי השתן, מניעה וטיפול באבנים וקריסטלים. דלקות בדרכי השתן בחתולים עלולות בין היתר לגרום ליצירת אבנים וקריסטלים. המטרה של המזון להעניק מזון מאוזן שימנע היווצרות של אבנים מסוג קלציום אוקסלאט וסטרווייט יחד עם שמירה על משקל תקין ומניעת השמנה. כ-..
₪195
מחיר לק"ג: ₪39
בהסתמך על 0 חוות דעת.
3 ק"ג מזון לחתולים בוגרים בעלי נטיה לבעיות בכליות ובדרכי השתן, מיועד לשמור על חומציות השתן בערכים של 6.1-6.3. הפורמולה מסייעת במניעת דלקות ואבנים בדרכי השתן ע"י רמה נמוכה של מגנזיום והרכב חלבון ייחודי. רכיבים עיקריים: סלמון (20%), גלוטן תירס, אורז, חלבון עוף מיובש, תירס, חלבון טונה מיובש, סי..
₪139
מחיר לק"ג: ₪46
בהסתמך על 0 חוות דעת.
2 ק"ג מזון יבש לחתלים הסובלים מבעיות בדרכי העיכול. מתאים לחתולים הסובלים מ: * שלשול, * דלקות מעיים, * בעיות בעיכול וספיגה של מזון, * החלמה ממחלה או ניתוח, * מקרים מסויימים של כשל כבד (כשאין השפעה על תפקוד המח). אינו מתאים לחתולים עם: * כשל כבד המפריע לתפקוד המח, * מחלת מעיים מחסימת ..
₪131
מחיר לק"ג: ₪66
בהסתמך על 0 חוות דעת.
3.5 ק"ג מזון יבש לחתולים בוגרים חולי סכרת או לשמירה על משקל לאחר דיאטת הרזיה. אינו מתאים לחתולים: * בהריון והנקה. * בגדילה. המלצות כלליות: חשוב מאוד - המזון משנה את רגישות הגוף לאינסולין, לכן רצוי לבדוק רמות גלוקוז בדם ותגובה לאינסולין בתחילת ההזנה בכדי לשנות את מינון האינסולין בהתאם. ל..
₪175
מחיר לק"ג: ₪50
בהסתמך על 0 חוות דעת.
3 ק"ג מזון רפואי המסייע לשמור על בריאות החניכיים. מצמצם הצטברות פלאק ומסייע למניעת ריח רע מהפה. אינו מתאים לחתולים הסובלים מ: * כשל לב. * יתר לחץ דם. הנחיות כלליות: מזון זה מומלץ לחתולים בהם נטייה להצטברות אבנית, או לאחר ניקוי שיניים. ניתן להזין כל חיי החתול (אם אין מניעה לכך). *..
₪189
מחיר לק"ג: ₪63
בהסתמך על 0 חוות דעת.
4.5 ק"ג מזון יבש המיועד לחתולים: * בתקופת מבחן אלימינציה של אלרגנים מזוניים, לאבחון קיומה של אלרגיה למזון. * אלרגיה למזון עם סימנים עוריים או סימני מערכת עיכול. * חוסר סבילות למזון. * דלקת מעיים. * שלשול כרוני. * עצירות שאינה מגיבה לסיבים תזונתיים. *הנחיות אלו כלליות בלבד ויש להיוועץ עם ..
₪250
מחיר לק"ג: ₪56
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רויאל קנין זכר צעיר 10 משקל השק: 10 ק"ג
10 ק"ג מזון המיועד לזכרים מסורסים עד גיל 7 שנים. רכיבים עיקריים: חלבון עופות מיובש, תירס, גלוטן חיטה, אורז, גלוטן תירס, חלבון מן החי לאחר הידרוליזה, תאית מירקות, שומןמן החי, מינרלים, ציפת עולש, שמן דגים, שמן סויה, פרוקטו-אוליגו-סכרידים, זרעי וקליפת פסיליום, תמצית פרחי ציפורן החתול (מקור ללוטאי..
₪360
מחיר לק"ג: ₪36
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רויאל קנין זכר צעיר 3.5 משקל השק: 3.5 ק"ג
3.5 ק"ג מזון המיועד לזכרים מסורסים עד גיל 7 שנים. רכיבים עיקריים: חלבון עופות מיובש, תירס, גלוטן חיטה, אורז, גלוטן תירס, חלבון מן החי לאחר הידרוליזה, תאית מירקות, שומןמן החי, מינרלים, ציפת עולש, שמן דגים, שמן סויה, פרוקטו-אוליגו-סכרידים, זרעי וקליפת פסיליום, תמצית פרחי ציפורן החתול (מקור ללוטא..
₪159
מחיר לק"ג: ₪45
בהסתמך על 0 חוות דעת.
7 ק"ג מזון יבש לחתול בוגרים הסובלים מבעיות של אבנים בדרכי השתן. המזון איננו מתאים ל: * חתולות בהריון * חתולות מניקות * חתולים בשלבי גדילה/התפתחות * חתולים הסובלים מכשל כליות כרוני, מחומציות ייתר של הדם (חמצת), מבעיות בתפקוד הלב, מלחץ דם גבוה או לחתולים המטופלים בטיפול תרופתית לבעיות של חומ..
₪299
מחיר לק"ג: ₪43
בהסתמך על 0 חוות דעת.
רויאל קנין רנל חתול משקל השק: 4 ק"ג
4 ק"ג מזון רפואי לטיפול בבעיות כליות.  ..
₪210
מחיר לק"ג: ₪53
בהסתמך על 0 חוות דעת.
195 גרם שימורים רפאויים לכלב/לחתול. מתאימים למצבים של: * אנורקסיה או תת-תזונה * תמיכה תזונתית בשלבי התאוששות מניתוח * החלמה/התאוששות * כבד שומני בחתולים * הריון, הנקה או שלבי גדילה אינו מתאים במצבים של: * כשל בתפקודי כבד * מקרים חמורים של דלקת הלבלב ועודף שומנים בדם הנחיות כלליות:..
₪14
בהסתמך על 0 חוות דעת.